تبلیغات
ایران نیوز ست (( درباره ماهواره)) - تازه ترین کپی برداری صداوسیما رونمایی شد:بفرمایید افطار!

ایران نیوز ست (( درباره ماهواره))
 
بهترین منبع ومرجع در زمینه ماهواره

 بعداز بفرمایید شام ایرانی.حالا بفرمایید افطار!!! 

 

برنامه "هفت و هفت دقیقه"‌ در ماه رمضان با بخش جدیدی به عنوان "بفرمایید افطار" با حضور هنرمندان از شبکه آموزش روی آنتن می‌رود.

به گزارش انتخاب به نقل از مهر، امیر قمیشی تهیه‌کننده برنامه زنده "هفت و هفت دقیقه" اظهار داشت: مجله تصویری "هفت و هفت دقیقه" در ماه مبارک رمضان ویژه افطار روی آنتن می‌رود.
قمیشی در ادامه افزود: "بفرمایید افطار" در منزل هنرمندان یکی از بخش‌های این ویژه برنامه است که هر شب دقایقی قبل از افطار به منزل یکی از هنرمندان در حوزه های مختلف رفته و با خواص غذایی افطاری که تهیه شده بازگو می‌شود.
وی بیان داشت: قصه‌های کوتاه معنوی و ارزشی با صدای نوید محمودی و بخش مذهبی با حضور مهدیه الهی قمشه ای از دیگر بخش‌های این ویژه برنامه است.
تهیه‌کننده ویژه برنامه "هفت و هفت دقیقه" در ماه رمضان اظهار داشت: ‌نقد و بررسی سریال‌های ماه رمضان که در سالهای گذشته از شبکه‌های سیما پخش می‌شد با حضور کارشناسان انجام خواهد شد.
قمیشی بیان داشت: "سینما آسمان" نیز از بخش‌های دیگر ویژه برنامه "هفت و هفت دقیقه" است که نیایش‌ها و فضاهای معنوی در سینما با حضور کارشناسان مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.
برنامه زنده "هفت و هفت دقیقه" ویژه افطار از روز دوشنبه اول ماه رمضان هر روز ساعت 19:07 آغاز و تا دقایقی بعد از افطار مهمان خانه‌ها می‌شود. 





نوشته شده در تاریخ جمعه هفتم مردادماه سال 1390 توسط مهدی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک