تبلیغات
ایران نیوز ست (( درباره ماهواره)) - «یوسف پیامبر» در بسته ماه رمضانی شبكه جهانی آی‌فیلم

ایران نیوز ست (( درباره ماهواره))
 
بهترین منبع ومرجع در زمینه ماهواره
«یوسف پیامبر» در بسته ماه رمضانی شبكه جهانی آی‌فیلم

شبكه آی‌فیلم با اعلام بسته ماه رمضان خود از پخش هر شب یك فیلم سینمایی و همچنین پخش سریال یوسف پیامبر در این ماه خبر داد.
به گزارش پایگاه شبكه «آی‌فیلم»، این شبكه كه كمتر از یكسال است كار خود را آغاز كرده، در اولین ماه رمضان خود بسته‌ای از سریال را برای بینندگان عرب‌زبان خود انتخاب كرده است.

این شبكه با اشاره به هدفش مبنی بر ارائه آثار اجتماعی، تاریخی و كمدی‌های هدفمند اعلام كرد: شبكه آی‌فیلم در ماه رمضان بسته‌ای منتخب از سریال‌ها و فیلم‌های ایرانی را برای نزدیكی انسان به جو معنوی رمضان برای بینندگان درنظر گرفته است.
شبكه «آی‌فیلم» در سایت خود نوشته است: برای رساندن تفكری صحیح به شكل عمومی، نشان دادن عظمت تاریخ‌مان و تاكید بر روح انسانیت در زندگی روزمره و میزان تاثیر ارزش‌های دینی و همچنین برای شاد كردن بینندگان این شبكه برای اولین رمضان خود بسته‌ای متنوع از سریال‌های ایرانی تاریخی، اجتماعی و كمدی در نظر گرفته است.
این شبكه همچنین اعلام كرد هر شب در ماه رمضان سال جاری یك فیلم سینمایی از سینمای ایران پخش خواهد كرد.
شبكه آی‌فیلم در صفحه مخصوص خود برای ماه رمضان تاكنون از پخش سریال‌های مختارنامه به صورت روزانه، یوسف پیامبر، سریال «ساده‌دلان»، «بوی خوش زندگی» و «رانت خوار كوچك» خبر داده است.
شبكه آی‌فیلم عید فطر سال گذشته (۱۸ شهریور ۱۳۸۹) با هدف پخش سریال‌ها و فیلم‌های ایرانی برای مخاطبان عرب‌زبان و با شعار «قناة دراما الاسرة» (شبكه سریال‌های خانوادگی) آغاز به كار كرد.

طبقه بندی: اعلام فیلم و سریالهای ماهواره، 
برچسب ها: «یوسف پیامبر» در بسته ماه رمضانی شبكه جهانی آی‌فیلم،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه بیست و نهم تیرماه سال 1390 توسط نوید
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک