تبلیغات
ایران نیوز ست (( درباره ماهواره)) - بازگشت تیم بفرمائید شام از سوئد

ایران نیوز ست (( درباره ماهواره))
 
بهترین منبع ومرجع در زمینه ماهواره
بازگشت تیم بفرمائید شام از سوئد

ارسال شده توسط ۱ من و تو, 20/07/2011 چهارشنبه

‎امروز بچه‌های تیم بفرمایید شام از سوئد برگشتند. ما یعنی‌ بچه‌های تیم وب تصمیم گرفتیم سراغ آنها برویم و در مورد کارشان در سوئد از آنها سوالاتی بکنیم. ما می‌ خواستیم بدانیم که آنها از کدام تجربه‌شان لذت بیشتری بردند و یا چه تفاوت‌هایی‌ بین ایرانیان مقیم لندن با ایرانی‌‌های سوئد وجود دارد؟


تیام گفت: سوئد خیلی‌ جالب بود. بزرگترین فرق انگلستان و سوئد، طبیعت آنجا بود. سوئد خیلی‌ سر سبز بود و واقعا انجا کار کردن آرامش خاصی‌ به آدم میداد. یکی از فیلم برداری‌ها درست در Mid Summer بود. در این روز ۲۴ ساعت هوا روشن است و خورشید غروب نمیکند. این برای من که آنجا به دنیا آماده‌ام عادی بود اما برای بچه‌های گروه فیلم برداری خیلی‌ جالب بود و هیچ کدام آنها آن شب نتوانستند بخوابند.


صنم گفت: خوشحالم که توانستم با بچه‌های بفرمائید شام به سوئد بروم. تجربه ی بسیار خوبی‌ بود. استکهلم شهر خیلی‌ قشنگی‌ است و البته شانس آوردیم که در فصل خوبی‌ به آنجا رفتیم. هوا آفتابی بود اما همه از بد بودن هوا غر میزدند! میگفتند که فقط همین یک ماه هوا خوب است. خلاصه هوا هم با ما مهربان بود. ایرانی‌‌ها هم مثل همیشه مهربان و مهمان نواز بودند. شخصیت‌های جالب بسیاری در این سری بفرمائید شام شرکت کرده اند. به نظر من ایرانی‌‌های سوئد مثل کشور سوئد آرامش بیشتری داشتند در صورتی‌ که ایرانی‌‌های لندن مثل خود شهر پر هیجان هستند.


تئو گفت:چی‌ می‌تونم بگم! استکهلم، سوئد یک مکان شگفت انگیز بود. مردم، تاریخ آنجا،معماری، جو موجود، منظره ها،غذا ها، شبهای سوئد و .... می‌تونم همینطور ادامه بدم. کار در بفرمایید شام سوئد بسیار هیجان انگیز و لذت بخش بود، شرکت کننده‌ها درست مثل شرکت کنند‌های لندن بسیار خوب و پر انرژی بودند و غذا‌های متفاوتی سرو شد از غذاهای سنتی‌ ایرانی‌ گرفته تا غذا‌های اروپایی. بفرمائید شام سوئد بسیار عالی‌ خواهد بود. غذاهای بیشتر، سرگرمیها ی بیشتر، رقص و خیلی‌ چیز‌های دیگر.

طبقه بندی: عمومی، 
برچسب ها: بازگشت تیم بفرمائید شام از سوئد،  
نوشته شده در تاریخ جمعه سی و یکم تیرماه سال 1390 توسط نوید
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک