تبلیغات
ایران نیوز ست (( درباره ماهواره)) - اخبار کانالهای خارجی

ایران نیوز ست (( درباره ماهواره))
 
بهترین منبع ومرجع در زمینه ماهواره

تایوان و صربستان به پخش آنالوگ پایان دادند ! 


خبرگزاری امروز : خوب همانطور که شاهد هستید روزانه کشورهای زیادی در حال جمع کردن بساط پخش آنالوگ و به خاطره سپردن موجهای UHF -VHF هستند چندی پیش ژاپن بود که خود را از جمع کشورهای پخش آنالوگ رسما بیرون کشید اما امروز طبق خبرها تایوان هو به پخش آنالوگ خاتمه داد و در حال تست DVB-T دیجیتال در پایتخت کشورش هست تا به زودی تمام شهرهای آن با پخش دیجیتال قابل دسترس باشد. همچنین صربستان هم اعلام کرده که تا پایان سال ۲۰۱۱ شبکه دیجیتال داخلی استارت کارش را خواهد زد.  

 

 

@@@@@@@@@ 

 

 

جمهوری دومینیکن شبکه آمریکایی خرید ! 

 

خبرگزاری امروز: جمهوری دومینیکن کشوری در حوزه دریایی کارائیب و آمریکای جنوبی و کشوری که بیشتر به زبان اسپانیولی صحبت میکنند طبق قرارداد جدیدی که امروز با سران دو شبکه Concert Channel HD and Rush HD بسته این دو شبکه را برای پخش در ای کشور به خدمت گرفته است. شبکه کنسرت شبکه ای با طیف سنی ۱۸ تا ۴۵ سال میباشد که به پخش کنسرت انواع هنرمندان بزرگ دنیا در تمام سبک ها پخش میکند. شبکه دومی یعنی راش میباشد که به پخش مسابقات ورزشی در تمام رشته ها خواهد پرداخت کیفیت این دو شبکه HD میباشد و ما هنوز در ایران یک شبکه فول اچ دی داخلی نداریم ؟!!!  

 


@@@@@@@@@ 

 

 

شکایت از نایلست بخاطر پخش کانال فدک 

خبرگزاری امروز:حقوقدانان مصری شکایتی را از وزیر اطلاع رسانی و رئیس نایلست بخاطر پخش شبکه فدک تقدیم دادگاه کردند در این کانال واعظ شیعه یاسر الحبیب به اهل سنت حمله می کند این شبکه از لندن پخش می شود و فعلا از تعقیب قضایی مصون است شیخ یاسر الحبیب پیش تر هم به صورت غیابی بوسیله یک دادگاه کویتی به ۱۰ سال حبس محکوم شده بود  

 

 

@@@@@@@@@  

عربها برای جلوگیری از پخش سریال ”کید النسا” 

 در رمضان کمپین تشکیل دادند.

 


خبرگزاری امروز : این سومین سریالی است که امسال در سینمای عرب پر سر و صدا شده است اینبار تنها خود عربها به شکایت از شبکه های پوشش دهنده این سریال در ماه رمضان اقدام کردند. سریال ”کید النسا» داستانی کمدی و اجتماعی دارد که به قول سایت وزرات فرهنگ عربستان حاوی صحنه های مبتذل و زشت و شهوانی است و حاوی صحنه های موزیکال و رقص زیاد میباشد که آنها آن را خلاف با فضای معنوی ماه رمضان میدانند. برای همین جمعی ۳۰۰۰ هزار نفری در فیس بوک کمپین تشکیل دادند برای جلوگیری از پخش این سریال در رمضان آنها میگویند نباید این سریال در این ماه پخش شود. این در حالی بود که سران مسلمان چندی قبل در پخش دو سریال حسن حسن و معاویه و عمرالفاروق اعتراض کرده بودند.


 

 

طبقه بندی: اخبار کانالهای غیر فارسی زبان، 
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه ششم مردادماه سال 1390 توسط مهدی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک